İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı

İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı

5 OCAK KURTULUŞ KUPASI SPOR OYUNLARI ŞAMPİYONU : İZMİR KÖRFEZ

Adana Barosunun ev sahipliğinde 4-7 Ocak 2018 tarihleri arasında voleybol ve futbol dallarında bu yıl 6’ıncısını düzenlediğimiz ‘5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları’nın final ve kapanış törenleri görkemli oldu.

İZMİR BAROSU KÖRFEZ ŞAMPİYON OLDU

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadında oynanan futbol final maçında, temsilcimiz Adana Barosu Adonis, İzmir Barosu Körfez Takımı’na 4-0 yenilerek turnuvayı ikinci bitirdi.

Kahramanmaraş Barosu da üçüncülük maçında Adana Barosu Futbol Tamını 4-2 yendi.

Şampiyon olan İzmir Barosu Körfez Takımına kupasını Baro Başkanımız Av. Veli Küçük takdim etti.

İkincilik kupasını Yüreğir İlçesi Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ekrem Ulu ve Baro Başkanımız birlikte verdi. Üçüncü olan Kahramanmaraş Barosu Futbol Takımına da kupasını Baro Başkanımız Av. Veli Küçük ve Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Vahit Bağcı verdi.

Baro Başkanımız Av. Veli Küçük, Başkan Yardımcımız Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreterimiz Av. Semih Gökayaz, Spor Komisyonu Koordinatörümüz Av. Ümit Arif Özsoy, Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Nevzat Elçi, Av. Furkan Kılıç, Spor Komisyonu Başkanımız Av. Hasan Çetin, Spor Komisyonu üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

“TURNUVAYA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ”

Adana Baro Başkanımız Av. Veli Küçük, oyunların Adana adına bir zenginlik olduğunuı, kentin tanınmasına ve güzelliklerinin anlaşılmasına da önemli katkılar sağladığını bildirdi. Av.Küçük, “Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder, turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi

Turnuvaya katılan takım sorumluları da Baro Başkanımız Av. Veli Küçük’e, Adana Barosu’na, yönetim kuruluna ve personelimize kendilerine sunulan imkanlara ve sergilenen ev sahipliğimizden dolayı memnuniyetlerini ilettiler.

KATILAN TAKIMLAR KİMLER?

Kahramanmaraş Barosu, Kahramanmaraş Borussia, Adana Barosu Çukurova Futbol Takımı, Adana Barosu Futbol Takımı, Adana Barosu Toroslar Futbol Takımı, Bursa Barosu, Gaziantep Barosu Zeugma, Adana Barosu Adonis Futbol Takımı, Adana Barosu Veteranlar Futbol Takımı, İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı, İstanbul Barosu İstanbulls Futbol Takımı, İstanbul Barosu Bosphorus Futbol Takımı, Mardin Barosu Futbol Takımı, Kocaeli Barosu Futbol Takımı, Mersin Barosu Futbol Takımı ve Hatay Barosu Futbol Takımı.